Na de zomervakantie zal er een roosterwijziging van kracht worden voor de lessen turnen en free-running (voorheen Jongensgym)
Marco Schurink is onze ‘nieuwe’trainer voor Turnen en Free-Running. Marco heeft op het Graafschap College in Doetinchem de sportopleiding gevolgd en is in het bezit van de C-licentie. Marco kan helaas niet op woensdag bij ons lesgeven.
Dus heeft het bestuur gezocht naar een oplossing in het lesrooster.
De aanpassingen staan hieronder in het rood aangegeven.
Maandag | |||
Ouder/peutergym | 8.45 – 9.45 | Trainer: Cindy Gronouwe | Sporthal de Hangmat |
Ouder/peutergym | 9.45 -10.45 | Trainer: Cindy Gronouwe | Sporthal de Hangmat |
Free – Running 6+ jr. | 15.30 – 16.30 | Trainer: Marco Schurink | Sporthal de Hangmat |
Turnen meisjes 6-7 jr | 16.30 – 17.30 | Trainer: Marco Schurink
Lotte Lodder ass. trainer |
Sporthal de Hangmat |
Wedstrijdgroep Turnen Dames | 17.30 – 19.00 | Trainer: Marco Schurink +
Petra Hendriks |
Sporthal de Hangmat |
Turnen Meisjes 10+jr | 19.00 – 20.00 | Trainer: Marco Schurink | Sporthal de Hangmat |
Brazilian Jiu Jitsu (BJJ) | 20.15 – 21.30 | Trainer: Anes Abazovic | Dorpshuis Rheden |
Woensdag | |||
Judo 1 | 13.00 – 13.45 | Trainer: Marvin De la Croes | Dorpshuis Rheden |
Judo 2 | 13.45 – 14.30 | Trainer: Marvin De la Croes | Dorpshuis Rheden |
Judo 3 | 14.30 – 15.30 | Trainer: Marvin De la Croes | Dorpshuis Rheden |
Judo 4 | 15.30 – 16.30 | Trainer: Marvin De la Croes | Dorpshuis Rheden |
Gym 4 t/m 6 jaar | 15.30 – 16.30 | Trainer: Judith Kooistra
Lotte Lodder ass. trainer |
Sporthal de Hangmat |
Jong talent turnen meisjes | 16.30 – 18.00 | Trainer: Judith Kooistra
Lotte Lodder ass.trainer |
Sporthal de Hangmat |
Turnen meisjes 6-7-8 jr. | 18.00 – 19.00 | Trainer: Judith Kooistra
Lotte Lodder ass. trainer |
Sporthal de Hangmat |
Streetdance 5-7 jr | 17.00 – 18.00 | Trainer: Rosan van Ophem | Dorpshuis Rheden |
Streetdance 8-10 jr | 18.00 – 19.00 | Trainer: Rosan van Ophem | Dorpshuis Rheden |
Streetdance 10+ jr | 19.15 – 20.15 | Trainer: Rosan van Ophem | Dorpshuis Rheden |
Dans voor 15+ | 20.15 – 21.15 | Trainer: Rosan van Ophem | Dorpshuis Rheden |
Dru- Yoga | 19.15 – 20.15 | Trainer: Jose Wunderink | Dorpshuis Rheden |
Dru – Yoga | 20.30 – 21.30 | Trainer: Jose Wunderink | Dorpshuis Rheden |
Donderdag | |||
Turnen meisjes 8-9jr | 15.45 – 16.45 | Trainer: Marco Schurink
Lotte Lodder ass. trainer |
Sporthal de Hangmat |
Wedstrijdgroep Turnen
Dames Pre-instap, Instap en Pupillen |
16.45 – 18.00 | Trainer: Marco Schurink
Lotte Lodder ass. trainer |
Sporthal de Hangmat |
Wedstrijd Turnen
Dames Jeugd, Junior en Senior |
17.45 – 19.00 | Trainer: Petra Hendriks | Sporthal de Hangmat |
Karate | 19.45 – 21.15 | Trainer: Jan Gronouwe | Dorpshuis Rheden |
Vrijdag | |||
Yoga voor Tieners | 17.15 – 18.15 | Trainer: Gerdienke Janssens | Dorpshuis Rheden |
MMA | 17.30 -18.30 | Trainer: Marvin De la Croes | Dorpshuis Rheden |
Wedstrijdgroep Judo | 18.30 – 20.00 | Trainer: Marvin De la Croes | Dorpshuis Rheden |
Judo voor volwassenen | 20.00 – 21.00 | Trainer: Marvin De la Croes | Dorpshuis Rheden |
Zaterdag | |||
Mini- Dance | 9.30 – 10.15 | Trainer: Selina Oldenburg | Dorpshuis Rheden |
Kidz- dance | 10.15 – 11.00 | Trainer: Selina Oldenburg | Dorpshuis Rheden |